• NAJSILNEJŠIA VESPA VŠETKÝCH ČIAS

  •  
  • S jej elegantnosťou a rafinovanosťou, je exkluzívnym a jedinečným nástrojom v súčasnej dobe. Štýl a elegancia Vespa sú zvýraznené očarujúcou škálou farieb a množstvom konštrukčných riešení, ako napríklad jedinečné umiestnenie pozičných svetiel v rohoch oboch strán. Vespa GTS nie je výnimočná len po estetickej ale aj bezpečnostnej stránke, čoho dôkazom je použitie kotúčových bŕzd na oboch kolesách. Športový vzhľad novej GTS 300 Super je naviac umocnený červenou pružinou v zavesení predného kolesa.
  •  

  •  

CENA S DPH: 5999,-
Model GTS SEI GIORNI  : 6299,-

  • GTS

  • VYNIKAJÚCI VÝKON A ŠTÝL: VESPA GTS NEMÁ NA TRHU KONKURENCIU. MOTOR O OBJEME 300 CCM POSKYTUJÚCI NAJVYŠŠÍ VÝKON V CELOM ROZSAHU OTÁČOK V KOMBINÁCII S DUÁLNYM KÚTÚČOVÝM BRZDOVÝM SYSTÉMOM VYBAVENÝM ABS A ASR POSKYTUJÚ ABSOLÚTNU BEZPEČNOSŤ V SEDLE. NEVIAZANOSŤ SKÚTRA ZJEMŇUJÚ ELEGATNÉ LÍNIE. GTS PONÚKA SOFISTIKOVANÉ FAREBNÉ PREVEDENIE A ELEGATNÉ RIEŠENIA: LED DENNÉ SVIETENIE, NOVÁ MASKA RIADENIA, NOVÉ SEDADLO, NOVÉ ZADNÉ SVETLO, NOVÁ ANALÓGOVO DIGITÁLNA PRÍSTROJOVÁ DOSKA A USB PORT.
  • GTS SUPER

  • GTS SUPER JE NAJDYMANICKEJŠÍM VYJADRENÍM VESPA. NEZAMENITEĽNÝ DIZAJN SKÚTRA JE OBOHATENÝ O RAD ŠPORTOVÝCH VLASTNOSTÍ: ŠTÝLOVÁ MRIEŽKA NA PRAVEJ STRANE ZADNEJ KAPOTÁŽE, RÁFIKY KOLIES S NOVOU ČIERNOU POVRCHOVOU ÚPRAVOU, ŠPECIÁLNA MASKA RIADENIA, ANALÓGOVO DIGITÁLNA PRÍSTROJOVÁ DOSKA S ČERVENÝM PODSVIETENÍM, ŽIVÝ 125 CCM MOTOR ALEBO IMPOZANTNÝ 300 CCM MOTOR NAJSILNEJŠÍ SVOJHO DRUHU Z MOTOROV MONTOVANÝCH DO SKÚTROV VESPA. PREDNÁ A ZADNÁ KOTÚČOVÁ BRZDA S ABS A SYSTÉM ASR.
 
VESPA GTS 300 SUPER/ABS E5TECHNICKÉ ÚDAJE
Motorjednoválec 4T , SOHC 4 ventil
Objem278 ccm
Vŕtanie/zdvih
Výkon15,8 kW pri 7.500 ot/min
Krútiaci moment22,3 Nm pri 5.000 ot/min
Zapaľovanieelektronické
Chladenievodou
Mazanieolejová vaňa
Štartovanieelektrické
Prevodovkaautomatická, Variomatik
Spojkaodstredivá suchá s redukciou vibrácií
Podvozoksamonosná celokovová karoséria
Pruženie prednéjednoramenná hydraulická tlmiaca jednotka s koaxiálnou pružinou
Pruženie zadnédva hydraulické tlmiče s možnosťou nastavenia
Brzdy predné220 mm ø, kotúčová brzda
Brzdy zadné220 mm ø, kotúčová brzda
Pneumatika predná120/70-12'', bezdušová
Pneumatika zadná130/70-12'', bezdušová
Dĺžka/šírka1930 mm / 755 mm
Rázvor 
Výška sedadla790 mm
Objem nádrže9,2 l
Váha158 kg
HomologizáciaEURO 5