• NAJSILNEJŠIA VESPA VŠETKÝCH ČIAS

  •  
  • Dva v jednom. Vespa GTS a Vespa Super sa "zmiešali" do jedinečného štýlu: novej Vespa GTS Super 125. Jej elegancia, pohodlie a odolnosť sú poháňané motorom vybaveným elektronickým vstrekovaním paliva, ktoré prispieva k lepšej plynulosti jazdy.Oceľový rám novej Vespa GTS Super 125 je "poškriabaný " na pravej strane vodorovnými drážkami, ktoré sú jasným odkazom na najštýlovejšie skútre Vespa minulosti. Športový charakter GTS je tak jasne viditeľný pri bočnom pohľade na skúter. Rovnaký účel bol dosiahnutý aj novými dvojfarebnými diskami kolies z ľahkých zliatin. V športovom duchu je aj prevednie zavesenia predného kolesa, ktoré dostalo výraznú červenú farbu. Predná maska zdôrazňuje športové vlastnosti skútra použitím mriežky a chrómovaných doplnkov. Dokonca aj výraz okrúhleho svetlometu je "zamračený" vďaka použitiu čierneho rámu: vzhľad Vespa je teraz viac agresívny!Nový chladiaci systém zabezpečuje nie len optimálny odvod tepla ale aj zníženie spotreby paliva.Motor s elektronickým vstrekovaním paliva ponúka výrazne nižšie prevádzkové náklady nie len v dôsledku zníženia spotreby ale aj celkových nákladov na údržbu.Nová Vespa GTS Super 125 je veľmi jednoduchá, obratná a temperamentná, motor má plynulejší chod vďaka elektronickému vstrekovaniu paliva, je tichší a zároveň šetrný k životnému prostrediu.
  •  

  •  

CENA S DPH: 5499,-
Model SUPER TECH: 5999,-

 
VESPA GTS 125 SUPER/ABS E5TECHNICKÉ ÚDAJE
Motorjednoválec 4T , SOHC 4 ventil
Objem124 ccm
Vŕtanie/zdvih 
Výkon11 kW pri 9.750 ot/min
Krútiaci moment12,0 Nm pri 7.500 ot/min
Zapaľovanieelektronické
Chladenievodou
Mazanieolejová vaňa
Štartovanieelektrické
Prevodovkaautomatická, Variomatik
Spojkaodstredivá suchá s redukciou vibrácií
Podvozoksamonosná celokovová karoséria
Pruženie prednéjednoramenná hydraulická tlmiaca jednotka s koaxiálnou pružinou
Pruženie zadnédva hydraulické tlmiče s možnosťou nastavenia
Brzdy predné220 mm ø, kotúčová brzda
Brzdy zadné220 mm ø, kotúčová brzda
Pneumatika predná120/70-12'', bezdušová
Pneumatika zadná130/70-12'', bezdušová
Dĺžka/šírka1930 mm / 755 mm
Rázvor 
Výška sedadla790 mm
Objem nádrže9,2 l
HomologizáciaEURO 5
Váha158 kg

  • GTS

  •  
  • VYNIKAJÚCI VÝKON A ŠTÝL: VESPA GTS NEMÁ NA TRHU KONKURENCIU. MOTOR O OBJEME 300 CCM POSKYTUJÚCI NAJVYŠŠÍ VÝKON V CELOM ROZSAHU OTÁČOK V KOMBINÁCII S DUÁLNYM KÚTÚČOVÝM BRZDOVÝM SYSTÉMOM VYBAVENÝM ABS A ASR POSKYTUJÚ ABSOLÚTNU BEZPEČNOSŤ V SEDLE. NEVIAZANOSŤ SKÚTRA ZJEMŇUJÚ ELEGATNÉ LÍNIE. GTS PONÚKA SOFISTIKOVANÉ FAREBNÉ PREVEDENIE A ELEGATNÉ RIEŠENIA: LED DENNÉ SVIETENIE, NOVÁ MASKA RIADENIA, NOVÉ SEDADLO, NOVÉ ZADNÉ SVETLO, NOVÁ ANALÓGOVO DIGITÁLNA PRÍSTROJOVÁ DOSKA A USB PORT.
 
  • GTS SUPER

  •  
  • GTS SUPER JE NAJDYMANICKEJŠÍM VYJADRENÍM VESPA. NEZAMENITEĽNÝ DIZAJN SKÚTRA JE OBOHATENÝ O RAD ŠPORTOVÝCH VLASTNOSTÍ: ŠTÝLOVÁ MRIEŽKA NA PRAVEJ STRANE ZADNEJ KAPOTÁŽE, RÁFIKY KOLIES S NOVOU ČIERNOU POVRCHOVOU ÚPRAVOU, ŠPECIÁLNA MASKA RIADENIA, ANALÓGOVO DIGITÁLNA PRÍSTROJOVÁ DOSKA S ČERVENÝM PODSVIETENÍM, ŽIVÝ 125 CCM MOTOR ALEBO IMPOZANTNÝ 300 CCM MOTOR NAJSILNEJŠÍ SVOJHO DRUHU Z MOTOROV MONTOVANÝCH DO SKÚTROV VESPA. PREDNÁ A ZADNÁ KOTÚČOVÁ BRZDA S ABS A SYSTÉM ASR.